Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij
Zamknij

Witamy na naszej stronie

Apartamenty Pod Niedźwiedziem

W Zakopanem

Wiosną - promiennie, latem - aktywnie, jesienią - romantycznie, zimą – klimatycznie! Zakopane o każdej porze roku zachwyca! Choć nie ma takich słów, którymi można byłoby oddać wyjątkowy charakter tego miejsca – to spróbujemy w kilku zdaniach pobudzić Państwa wyobraźnie i zainspirować do odwiedzenia tego miejsca!

Pachnące oscypkami i relaksem: zimowe Zakopane

Nie ma lepszego pomysłu na ferie zimowe aniżeli spędzenie ich właśnie w Zakopanem. To jedyne takie miejsce na mapie Polski, gdzie nawet przy naprawdę niskich temperaturach panuje gorąca atmosfera, stoki dosłownie „żyją”, a Krupówki kuszą sielską atmosferą. Dla spragnionych ciszy i relaksu jest wiele bardziej ustronnych ścieżek i zacisznych kawiarenek. Po tak intensywnym dniu można spokojnie odpocząć w jednym z naszych apartamentów i zebrać energię na zbieranie wspomnień kolejnego, zimowego dnia.

Motywujące kolorami i widokami: Zakopane latem

Serce Podhala zamienia się latem w mekkę turystów z całej Polski i nie tylko. To bardzo zrozumiałe dla wszystkich, którzy choć raz w życiu mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na szczyty i okoliczne pejzaże. Szerokie spektrum atrakcji i całe mnóstwo miejsc koniecznych do zobaczenia sprawia, że tutaj nie ma miejsca na nudę. Górskie wycieczki w okolicznościach tatrzańskiej przyrody – to trzeba przeżyć samemu!

Relaksujące zapachami i klimatem: jesienne Zakopane

Proszę sobie wyobrazić taką sytuację: leniwe, jesienne słońca unosi się nad wysokimi szczytami Tatr, a unosząca się wokół wyjątkowa woń świerkowego lasu koi i kołysze… Po co jednak sobie to wyobrażać skoro można wynająć jeden z apartamentów pod Niedźwiedziem i samemu przekonać się o pięknie serca Podhala jesienią. To szczególnie owocny czas dla amatorów fotografii, zakochanych par i podróżników ceniących sobie ciszę i spokój.

Orzeźwiające słońcem i atrakcjami: Zakopane wiosną

Nie ma lepszego sposobu na przywitanie pierwszych promieni wiosennego słońca niż zrobienie tego na tarasie jednego z naszych apartamentów z kubkiem pachnącej kawy i góralskimi przysmakami na stole. Taki początek dnia (i wiosny) to gwarancja obudzenia w sobie niespożytej energii! Spacer na tatrzańskich szlakach czy też ożywczy relaks na basenach z dobroczynną wodą termalną nigdzie indziej nie jest tak kompleksowy i inspirujący jak właśnie w Zakopanem!