Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij
Zamknij

Witamy na naszej stronie

Apartamenty Pod Niedźwiedziem

W Zakopanem

Nie jest żadną przesadą stwierdzenie, iż Zakopane jest najpopularniejszym celem turystów udających się na Podhale. W ogóle to nie dziwi nikogo, kto choć raz miał okazję na własne zobaczyć majestatyczne widoki rozpościerające się praktycznie z każdego miejsca w tym mieście. Górujący nad miastem Giewont to klasyka, która nigdy się nie nudzi, inspiruje do spacerów każdego – bez względu na wiek, czy kondycję. To właśnie urok zakopiańskich okolic – wcale nie trzeba być wytrawnym wspinaczem, aby doświadczać na własnej skórze unikatowego piękna gór. Lato to idealny czas, by odkryć Zakopane pełniej i bardziej – spacer Doliną Kościeliska to wręcz pozycja obowiązkowa na wakacje!

Na pewno zainteresuje Państwa fakt, że nasze apartamenty znajdują się „rzut beretem” - 3,5 kilometra od tej cudownej doliny. Wystarczy kilka minut jazdy busem, by się tam znaleźć! Kolejną absolutną koniecznością wśród letnich atrakcji w Zakopanem jest rzecz jasna Morskie Oko. Kolejka górska na Kasprowy Wierch to propozycja dla turystów stawiających na wygodny sposób dotarcia do niesamowitych widoków, które można podziwiać tylko z tego szczytu. Co więcej, na spragnionych dodatkowych wrażeń turystów czeka tam  obserwatorium meteorologiczne i  szlaki górskie rozchodzące się w kierunku Czerwonych Wierchów a w drugą stronę Świnicy i dalej Orlej Perci, a dla głodnych – restauracja z pysznym jedzeniem.

To nie koniec – jest jeszcze przecież Gubałówka. Wybierając się tam letnią porą ma się gwarantowane ujrzeć pejzaże, do jakich będzie się wracać latami: cała panorama Tatr Polskich, część pasma Babiogórskiego i część Tatr Słowackich. To zapiera dech w piersiach!