Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij
Zamknij

Witamy na naszej stronie

Apartamenty Pod Niedźwiedziem

W Zakopanem

Zima nie musi być nudna. W czasie tej pory roku jest do zrobienia zdecydowanie więcej niż siedzenie przed telewizorem czy komputerem. Aby zmotywować siebie i swoich bliskich do spędzenia zimowego czasu aktywnie i przyjemnie - warto wybrać się do Zakopanego. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie ferii zimowych, tym bardziej że Podhale to mekka dla fanów sportów zimowych i innych atrakcji.

Nasze apartamenty zloklalizowane są jedyne 50 metrów odległości od wyciągu Budzowski Wierch. To kompleks 3-ch wyciągów narciarskich o długościach 120, 210 i 250 metrów, dzięki czemu i początkujący i zaawansowani narciarze znajdą coś idealnego dla siebie. Dla tych pierwszych istnieje możliwość skorzystania z lekcji jazdy w ramach szkółki narciarskiej "Śliwa Extreme". Na tym stoku nie trzeba się martwić o nic - stok jest sztucznie zaśnieżany i oświetlony, można na nim śmigać przyjemnie i bezpiecznie cały sezon. Nawet dzieci mają tam swój własny kąt, gdzie mogą swobodnie zjeżdżać na sankach. Po aktywnym dniu warto zażyć trochę relaksu - polecamy odprężenie się na basenach termalnych, tym bardziej że zaledwie 16 km od  od Apartamentów pod Niedźwiedziem znajduje się największy kompleks termalny na Podhalu: Chochołowskie Termy.

Super promocja dla naszych gości: darmowe przejazdy!

Chcąc zachęcić Państwa jeszcze bardziej do skorzystania z uroków zimowych Tatr przygotowaliśmy specjalną promocję: Przy zakupie karnetu na Wyciągu Budzowski Wierch do każdego z nich otrzymają Państwo cztery dodatkowe przejazdy. Zapraszamy na darmowe przejazdy w godzinach: od 9.00 do 9.30 i od 18.00 do 18.30

Wróćmy na chwilę do apartamentów... To z nich rozpościera się majestatyczny widok na spowite zimą Zakopane, Giewont i pasmo Gubałówki. Warto to przeżyć i zobaczyć na własne oczy!